Villa Del Rose

Villa Del Rose
750 ml

Drikkevarer›Vin

99,95 kr– 124,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Villa Del Rose rosé fra Frankrig i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • SparSidst set i dag
    119,95 kr
    750 ml159,93 kr/l
  • MenySidst set i dag
    124,95 kr
    750 ml166,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Villa Del Rose 750 ml

Villa Del Rose (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Meny til 124,95 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Villa Del Rose eller udforske flere Drikkevarer.