Via Vecchio Zinfandel

Via Vecchio Zinfandel
750 ml

Drikkevarer›Vin

99,95 kr– 139,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Italiensk Zinfandel rødvin, 750 ml flaske. Alkoholindhold 14,5%.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Spar2 for 200,00 kr · 100,00 kr/stk · spar 59,90 krSidst set i dag
    129,95 kr
    750 ml173,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    139,95 kr
    750 ml186,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr140 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Via Vecchio Zinfandel 750 ml

Via Vecchio Zinfandel (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 139,95 kr — en forskel på 40%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Via Vecchio Zinfandel eller udforske flere Drikkevarer.