Valsemøllen Solsikkerugbrød
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1620 kJ (387 kcal) |
| Fedt | 13 g |
| heraf mættet fedt | 1,5 g |
| Kulhydrat | 49 g |
| heraf sukkerarter | 3,8 g |
| Protein | 13 g |
| Kostfibre | 11 g |
| Salt | 2,06 g |
Beskrivelse
Valsemøllen rugbrød med solsikkekerner. Vægt 900 g.
Priser i dag (5 butikker)
Vis grænsehandel
Fakta TysklandSidst set i dag14,99 kr900 g16,66 kr/kg
BilkaToGoSidst set i dag25,95 kr900 g28,83 kr/kg
MenySidst set i dag25,95 kr900 g28,83 kr/kg
SparSidst set i dag25,95 kr900 g28,83 kr/kg
Min KøbmandSidst set i dag26,50 kr900 g29,44 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Valsemøllen Solsikkerugbrød 900 g
Valsemøllen Solsikkerugbrød fra Valsemøllen (900 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,99 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Min Købmand til 26,50 kr — en forskel på 77%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Valsemøllen Solsikkerugbrød eller udforske flere Brød & kager.




