Valsemøllen Solsikkerugbrød

Valsemøllen Solsikkerugbrød
900 g

Brød & kager›Rugbrød›Rugbrød

25,95 kr– 26,50 kr

Billigste pris 25,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1620 kJ (387 kcal)
Fedt13 g
heraf mættet fedt1,5 g
Kulhydrat49 g
heraf sukkerarter3,8 g
Protein13 g
Kostfibre11 g
Salt2,06 g

Beskrivelse

Valsemøllen rugbrød med solsikkekerner. Vægt 900 g.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaToGoSidst set i dag
    25,95 kr
    900 g28,83 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    25,95 kr
    900 g28,83 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    25,95 kr
    900 g28,83 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    26,50 kr
    900 g29,44 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Valsemøllen Solsikkerugbrød 900 g

Valsemøllen Solsikkerugbrød fra Valsemøllen (900 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Min Købmand til 26,50 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Valsemøllen Solsikkerugbrød eller udforske flere Brød & kager.