Beskrivelse
Gamle mølle solsikkerugbrød med solsikker. 500 g rugbrød i pakke.
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 924 kJ (220 kcal) |
| Fedt | 3.6 g |
| heraf mættet fedt | 0.5 g |
| Kulhydrat | 36 g |
| heraf sukkerarter | 2.5 g |
| Protein | 6.7 g |
| Kostfibre | 8.1 g |
| Salt | 1.2 g |
Priser i dag (1 butik)
-
Netto Sidst set i dag7,95 kr500 g 15,90 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris