Beskrivelse
Gamle mølle fuldkornssandwichbrød, 800 g.
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1076 kJ (256 kcal) |
| Fedt | 3.2 g |
| heraf mættet fedt | 0.36 g |
| Kulhydrat | 46 g |
| heraf sukkerarter | 1.68 g |
| Protein | 8.4 g |
| Kostfibre | 4.16 g |
| Salt | 0.76 g |
Priser i dag (1 butik)
-
Netto Sidst set i dag15,20 kr800 g 19,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris