Beskrivelse
Fuldkornstoastbrød fra Gamle Mølle. 250 gram.
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 250 kcal |
| Fedt | 4 g |
| heraf mættet fedt | 0.4 g |
| Kulhydrat | 42 g |
| heraf sukkerarter | 3.2 g |
| Protein | 8.5 g |
| Kostfibre | 6 g |
| Salt | 1 g |
Priser i dag (1 butik)
-
Netto Sidst set i dag4,75 kr250 g 19,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris