Tofterup Organic Cava

Tofterup Organic Cava
750 ml

Drikkevarer›Vin

99,95 kr– 110,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Tofterup økologisk Cava-vin i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • SparSidst set i dag
    109,95 kr
    750 ml146,60 kr/l
  • MenySidst set i dag
    110,95 kr
    750 ml147,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

95 kr100 kr105 kr110 kr115 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Tofterup Organic Cava 750 ml

Tofterup Organic Cava (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Meny til 110,95 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Tofterup Organic Cava eller udforske flere Drikkevarer.