The Original Zinfandel Black 14,5%

The Original Zinfandel Black 14,5%
3 L

Drikkevarer›Vin

159,95 kr– 168,95 kr

Billigste pris 159,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Amerikansk rødvin, The Original Zinfandel Black med 14,5% alkohol. 3 liter.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    159,95 kr
    3 L53,32 kr/l
  • SparSidst set i dag
    164,95 kr
    3 L54,98 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    168,95 kr
    3 L56,32 kr/l

Prishistorik (30 dage)

120 kr130 kr140 kr150 kr160 kr170 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af The Original Zinfandel Black 14,5% 3 L

The Original Zinfandel Black 14,5% (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 159,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 168,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe The Original Zinfandel Black 14,5% eller udforske flere Drikkevarer.