The Federalist Zinfandel

The Federalist Zinfandel
750 ml

Drikkevarer›Vin

139,95 kr– 189,32 kr

Billigste pris 139,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Amerikansk Zinfandel rødvin fra USA med 15% alkohol. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    139,95 kr
    750 ml186,60 kr/l
  • SparSidst set i dag
    179,95 kr
    750 ml239,93 kr/l
  • MenySidst set i dag
    189,32 kr
    750 ml252,43 kr/l

Prishistorik (30 dage)

130 kr140 kr150 kr160 kr170 kr180 kr190 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af The Federalist Zinfandel 750 ml

The Federalist Zinfandel (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 139,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Meny til 189,32 kr — en forskel på 35%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe The Federalist Zinfandel eller udforske flere Drikkevarer.