The Federalist Chardonnay

The Federalist Chardonnay
750 ml

Drikkevarer›Vin

149,95 kr– 179,95 kr

Billigste pris 149,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Amerikansk Chardonnay fra The Federalist. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    149,95 kr
    750 ml199,93 kr/l
  • MenySidst set i dag
    178,54 kr
    750 ml238,05 kr/l
  • SparSidst set i dag
    179,95 kr
    750 ml239,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

140 kr150 kr160 kr170 kr180 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af The Federalist Chardonnay 750 ml

The Federalist Chardonnay (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 149,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 179,95 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe The Federalist Chardonnay eller udforske flere Drikkevarer.