Tendida Sparkling Rosé

Tendida Sparkling Rosé
750 ml

Drikkevarer›Vin

34,25 kr– 79,95 kr

Billigste pris 34,25 kr hos Wolt Market — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Tendida sparkling rosé vin fra Spanien, 6,0% alkohol, 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Wolt MarketSidst set i dag
    34,25 kr
    750 ml45,67 kr/l
  • SparSidst set i dag
    79,46 kr
    750 ml105,95 kr/l
  • MenySidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Tendida Sparkling Rosé 750 ml

Tendida Sparkling Rosé fra Vina Tendida (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,25 kr hos Wolt Market , mens prisen er højest hos Meny til 79,95 kr — en forskel på 133%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Tendida Sparkling Rosé eller udforske flere Drikkevarer.