Star White Zinfandel

Star White Zinfandel
3 L

Drikkevarer›Vin

129,00 kr

Billigste pris 129,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseUSA

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Star White Zinfandel rosé vin på 3 liter. Let og frugtig rødvin.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    129,00 kr
    3 L43,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    129,00 kr
    3 L43,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    129,00 kr
    3 L43,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Star White Zinfandel 3 L

Star White Zinfandel fra Star (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 129,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Star White Zinfandel eller udforske flere Drikkevarer.