Skovlyst Ahornbryg alkoholfri 0,5%
Produkt Detaljer
Mærkninger
🍷Alkoholfri🇪🇺Europæisk ejerskab
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 109 kJ (28 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 6 g |
| heraf sukkerarter | 4,8 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,01 g |
Beskrivelse
Skovlyst Ahornbryg alkoholfri ølbryg fra Østrig. 500 ml.
Priser i dag (7 butikker)
Vis grænsehandel
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i dag9,00 kr500 ml18,00 kr/l
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i dag9,00 kr500 ml18,00 kr/l
BilkaToGoSidst set i dag12,00 kr500 ml24,00 kr/l
Rema 1000Sidst set i dag15,00 kr500 ml30,00 kr/l
17,50 kr500 ml35,00 kr/l
SparSidst set i dag17,95 kr500 ml35,90 kr/l
MenySidst set i dag22,95 kr500 ml45,90 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Skovlyst Ahornbryg alkoholfri 0,5% 500 ml
Skovlyst Ahornbryg alkoholfri 0,5% fra Skovlyst (500 ml) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,00 kr hos Fleggaard , mens prisen er højest hos Meny til 22,95 kr — en forskel på 155%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Skovlyst Ahornbryg alkoholfri 0,5% eller udforske flere Drikkevarer.



