Skovlyst Ahornbryg alkoholfri 0,5%

Skovlyst Ahornbryg alkoholfri 0,5%
500 ml

Drikkevarerݯl

12,00 kr– 22,95 kr

Billigste pris 12,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🍷Alkoholfri🇪🇺Europæisk ejerskab

Allergener

Gluten

Næringsindhold pr. 100 g

Energi109 kJ (28 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat6 g
heraf sukkerarter4,8 g
Protein0 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Skovlyst Ahornbryg alkoholfri ølbryg fra Østrig. 500 ml.

Priser i dag (5 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaToGoSidst set i dag
    12,00 kr
    500 ml24,00 kr/l
  • Rema 1000Sidst set i dag
    15,00 kr
    500 ml30,00 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 25,00 kr · 12,50 kr/stk · spar 10,00 krSidst set i dag
    17,50 kr
    500 ml35,00 kr/l
  • SparSidst set i dag
    17,95 kr
    500 ml35,90 kr/l
  • MenySidst set i dag
    22,95 kr
    500 ml45,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr15 kr20 kr25 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Skovlyst Ahornbryg alkoholfri 0,5% 500 ml

Skovlyst Ahornbryg alkoholfri 0,5% fra Skovlyst (500 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 22,95 kr — en forskel på 91%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Skovlyst Ahornbryg alkoholfri 0,5% eller udforske flere Drikkevarer.