Stag Brew Barley Wine 10%

Stag Brew Barley Wine 10%
750 ml

Drikkevarer›Øl›Hvidtøl

69,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi328 kJ (78 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat8,5 g
heraf sukkerarter2,5 g
Protein0,5 g
Salt0 g

Beskrivelse

Stag Brew Barley Wine øltype med 10% alkohol. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaToGoSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • MenySidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • SparSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

58 kr60 kr62 kr64 kr66 kr68 kr70 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Stag Brew Barley Wine 10% 750 ml

Stag Brew Barley Wine 10% fra Skovlyst (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Stag Brew Barley Wine 10% eller udforske flere Drikkevarer.