Secondo Piano Pinot Grigio

Secondo Piano Pinot Grigio
750 ml

Drikkevarer›Vin

69,59 kr– 69,95 kr

Billigste pris 69,59 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Italiensk hvidvin Secondo Piano Pinot Grigio. 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny2 for 120,00 kr · 60,00 kr/stk · spar 19,18 krSidst set i dag
    69,59 kr
    750 ml92,79 kr/l
  • SparSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

70 kr70 kr70 kr70 kr70 kr70 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Secondo Piano Pinot Grigio 750 ml

Secondo Piano Pinot Grigio (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,59 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 69,95 kr — en forskel på 1%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Secondo Piano Pinot Grigio eller udforske flere Drikkevarer.