Secondo Passo Primitivo

Secondo Passo Primitivo
750 ml

Drikkevarer›Vin

69,95 kr– 79,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Secondo Passo Primitivo rødvin fra Italien, 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny2 for 120,00 kr · 60,00 kr/stk · spar 19,90 krSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Spar2 for 140,00 kr · 70,00 kr/stk · spar 19,90 krSidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Secondo Passo Primitivo 750 ml

Secondo Passo Primitivo (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 79,95 kr — en forskel på 14%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Secondo Passo Primitivo eller udforske flere Drikkevarer.