Schär Muffin Chokolade Glutenfri
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Glutenfri
Rainforest Alliance
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1690 kJ (404 kcal) |
| Fedt | 20 g |
| heraf mættet fedt | 4,3 g |
| Kulhydrat | 49 g |
| heraf sukkerarter | 28 g |
| Protein | 5,2 g |
| Kostfibre | 4,4 g |
| Salt | 0,67 g |
Beskrivelse
Schär muffins med chokoladestykker. Glutenfri. 225 g pakke.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandel
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag35,99 kr225 g159,96 kr/kg
BilkaToGoSidst set i dag42,24 kr225 g187,73 kr/kg
MenySidst set i dag42,50 kr225 g188,89 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Schär Muffin Chokolade Glutenfri 225 g
Schär Muffin Chokolade Glutenfri fra Schär (225 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,99 kr hos Poetzsch Padborg , mens prisen er højest hos Meny til 42,50 kr — en forskel på 18%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Schär Muffin Chokolade Glutenfri eller udforske flere Brød & kager.





