Vicenzovo Lady Finger

Vicenzovo Lady Finger
200 g

Brød & kager›Kager

19,95 kr– 21,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1591 kJ (379 kcal)
Fedt3,8 g
heraf mættet fedt0,9 g
Kulhydrat77,5 g
heraf sukkerarter42 g
Protein7,8 g
Salt0,21 g

Scoring

Nutri-ScoreNutri-Score D
Eco-ScoreC

Klimaaftryk

CO₂ i alt3,59 kg CO₂e/kg
Landbrug2,28 kg CO₂e
Forarbejdning0,19 kg CO₂e
Emballage0,88 kg CO₂e
Transport0,21 kg CO₂e
Distribution0,03 kg CO₂e
Forbrug0 kg CO₂e

Beskrivelse

Vicenzovo lady finger kiks. 200 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    19,95 kr
    200 g99,75 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    21,95 kr
    200 g109,75 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    21,95 kr
    200 g109,75 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

19 kr20 kr21 kr22 kr23 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vicenzovo Lady Finger 200 g

Vicenzovo Lady Finger (200 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 21,95 kr — en forskel på 10%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vicenzovo Lady Finger eller udforske flere Brød & kager.