Schär Kakaokiks med cremefyld glutenfri

Schär Kakaokiks med cremefyld glutenfri
165 g

Brød & kager›Kager

36,95 kr– 40,09 kr

Billigste pris 36,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabGlutenfri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2087 kJ (499 kcal)
Fedt24 g
heraf mættet fedt15 g
Kulhydrat62 g
heraf sukkerarter31 g
Protein6,6 g
Kostfibre4,1 g
Salt1 g

Beskrivelse

Schär kakaokiks med cremefyld uden gluten på 165 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    36,95 kr
    165 g223,94 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    39,95 kr
    165 g242,12 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    40,09 kr
    165 g242,97 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

36 kr37 kr38 kr39 kr40 kr41 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Schär Kakaokiks med cremefyld glutenfri 165 g

Schär Kakaokiks med cremefyld glutenfri fra Schär (165 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 36,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 40,09 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Schär Kakaokiks med cremefyld glutenfri eller udforske flere Brød & kager.