Santero Asti Spumante

Santero Asti Spumante
750 ml

Drikkevarer›Vin

64,95 kr– 68,00 kr

Billigste pris 64,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Santero Asti Spumante fra Italien i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    64,95 kr
    750 ml86,60 kr/l
  • MenySidst set i dag
    65,95 kr
    75 ml879,33 kr/l
  • SparSidst set i dag
    68,00 kr
    750 ml90,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

64 kr66 kr68 kr70 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Santero Asti Spumante 750 ml

Santero Asti Spumante (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 64,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 68,00 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Santero Asti Spumante eller udforske flere Drikkevarer.