Santa Luna Rose Bib 12,5%

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Santa Luna Rose rosevin fra Chile med 12,5% alkohol i 3 liters brik.
Priser i dag (3 butikker)
99,00 kr3 L33,00 kr/l
99,95 kr3 L33,32 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag129,95 kr3 L43,32 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Santa Luna Rose Bib 12,5% 3 L
Santa Luna Rose Bib 12,5% (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 129,95 kr — en forskel på 31%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Santa Luna Rose Bib 12,5% eller udforske flere Drikkevarer.

