Sancerre Coteau BlanchesØkologisk

Sancerre Coteau Blanches
750 ml

Drikkevarer›Vin

139,95 kr– 204,95 kr

Billigste pris 139,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Sancerre hvidt vin fra Loire-dalen i Frankrig i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    139,95 kr
    750 ml186,60 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    199,95 kr
    750 ml266,60 kr/l
  • SparSidst set i dag
    204,95 kr
    750 ml273,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

120 kr140 kr160 kr180 kr200 kr220 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Sancerre Coteau Blanches 750 ml

Sancerre Coteau Blanches (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 139,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 204,95 kr — en forskel på 46%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sancerre Coteau Blanches eller udforske flere Drikkevarer.