Rosso PugliaØkologisk

Rosso Puglia
750 ml

Drikkevarer›Vin

99,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Økologisk italiensk rødvin fra Puglia. 13,5% alkohol. Frugtig blanding fra Syditalien.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny2 for 125,00 kr · 62,50 kr/stk · spar 74,90 krSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • SparSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

75 kr80 kr85 kr90 kr95 kr100 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Rosso Puglia 750 ml

Rosso Puglia (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Rosso Puglia eller udforske flere Drikkevarer.