Quadri Prosecco 11%

Quadri Prosecco 11%
750 ml

Drikkevarer›Vin

72,95 kr

Billigste pris 72,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Quadri Prosecco med 11% alkohol i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    72,95 kr
    750 ml97,27 kr/l
  • SparSidst set i dag
    72,95 kr
    750 ml97,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    72,95 kr
    750 ml97,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

55 kr60 kr65 kr70 kr75 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Quadri Prosecco 11% 750 ml

Quadri Prosecco 11% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 72,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Quadri Prosecco 11% eller udforske flere Drikkevarer.