Pukka Night Time Te Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
Næringsindhold pr. 100 g
Scoring
| Eco-Score | A |
Klimaaftryk
| CO₂ i alt | 0,04 kg CO₂e/kg |
| Landbrug | 0,02 kg CO₂e |
| Forarbejdning | 0 kg CO₂e |
| Emballage | 0,01 kg CO₂e |
| Transport | 0 kg CO₂e |
| Distribution | 0 kg CO₂e |
| Forbrug | 0,01 kg CO₂e |
Beskrivelse
Økologisk urtete med havreblomst, kamille, lavendel og lime. 20 teposer.
Priser i dag (9 butikker)
Vis grænsehandel
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i dag25,00 kr20 stk1,25 kr/stk
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i dag25,00 kr20 stk1,25 kr/stk
Rema 1000Sidst set i dag33,00 kr20 stk1,65 kr/stk
SparSidst set i dag39,95 kr20 stk2,00 kr/stk
Min KøbmandSidst set i dag42,95 kr20 stk2,15 kr/stk
MenySidst set i dag44,95 kr20 stk2,25 kr/stk
NettoSidst set i dag49,95 kr20 stk2,50 kr/stk
BilkaToGoSidst set i dag49,95 kr20 stk2,50 kr/stk
Wolt MarketSidst set i dag57,95 kr20 stk2,90 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Pukka Night Time Te Øko 20 stk
Pukka Night Time Te Øko fra Pukka (20 stk) sammenlignes på tværs af 9 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Fleggaard , mens prisen er højest hos Wolt Market til 57,95 kr — en forskel på 132%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pukka Night Time Te Øko eller udforske flere Kolonial.



