Pukka Night Time Te ØkoØkologisk

Pukka Night Time Te Øko
20 stk

Kolonial›Kaffe

33,00 kr– 57,95 kr

Billigste pris 33,00 kr hos Rema 1000 — sammenlignet på tværs af 7 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Scoring

Eco-ScoreA

Klimaaftryk

CO₂ i alt0,04 kg CO₂e/kg
Landbrug0,02 kg CO₂e
Forarbejdning0 kg CO₂e
Emballage0,01 kg CO₂e
Transport0 kg CO₂e
Distribution0 kg CO₂e
Forbrug0,01 kg CO₂e

Beskrivelse

Økologisk urtete med havreblomst, kamille, lavendel og lime. 20 teposer.

Priser i dag (7 butikker)

Vis grænsehandel
  • Rema 1000Sidst set i dag
    33,00 kr
    20 stk1,65 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    39,95 kr
    20 stk2,00 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i dag
    42,95 kr
    20 stk2,15 kr/stk
  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    20 stk2,25 kr/stk
  • NettoSidst set i dag
    49,95 kr
    20 stk2,50 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,95 kr
    20 stk2,50 kr/stk
  • Wolt MarketSidst set i dag
    57,95 kr
    20 stk2,90 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

20 kr30 kr40 kr50 kr60 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pukka Night Time Te Øko 20 stk

Pukka Night Time Te Øko fra Pukka (20 stk) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 33,00 kr hos Rema 1000 , mens prisen er højest hos Wolt Market til 57,95 kr — en forskel på 76%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pukka Night Time Te Øko eller udforske flere Kolonial.