Primitivo/Susumaniello

Primitivo/Susumaniello
750 ml

Drikkevarer›Vin

59,95 kr– 93,95 kr

Billigste pris 59,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Italiensk rødvin. Primitivo og Susumaniello blanding i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l
  • Spar2 for 135,00 kr · 67,50 kr/stk · spar 50,54 krSidst set i dag
    92,77 kr
    750 ml123,69 kr/l
  • MenySidst set i dag
    93,95 kr
    750 ml125,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Primitivo/Susumaniello 750 ml

Primitivo/Susumaniello (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Meny til 93,95 kr — en forskel på 57%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Primitivo/Susumaniello eller udforske flere Drikkevarer.