Pantene Shampoo PRO-V

Pantene Shampoo PRO-V
250 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

35,00 kr

Billigste pris 35,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Pantene shampoo med PRO-V formel. 250 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,00 kr
    250 ml140,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    35,00 kr
    250 ml140,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    35,00 kr
    250 ml140,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr20 kr30 kr40 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pantene Shampoo PRO-V 250 ml

Pantene Shampoo PRO-V fra Pantene (250 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pantene Shampoo PRO-V eller udforske flere Personlig pleje.