Pantene Shampoo Skadet Hår

Pantene Shampoo Skadet Hår
250 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

35,00 kr

Billigste pris 35,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Pantene shampoo til skadet hår. Størrelse 250 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,00 kr
    250 ml140,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    35,00 kr
    250 ml140,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    35,00 kr
    250 ml140,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr20 kr30 kr40 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pantene Shampoo Skadet Hår 250 ml

Pantene Shampoo Skadet Hår fra Pantene (250 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pantene Shampoo Skadet Hår eller udforske flere Personlig pleje.