Pantene Heat & Glow Moisture Recharge Hårolie

Pantene Heat & Glow Moisture Recharge Hårolie
135 ml
59,00 kr

Billigste pris 59,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Pantene Heat & Glow Moisture Recharge hårolie.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    59,00 kr
    135 ml437,04 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    59,00 kr
    135 ml437,04 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    59,00 kr
    135 ml437,04 kr/l

Prishistorik (30 dage)

48 kr50 kr52 kr54 kr56 kr58 kr60 kr19. sep22. sep24. sep27. sep29. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pantene Heat & Glow Moisture Recharge Hårolie 135 ml

Pantene Heat & Glow Moisture Recharge Hårolie fra Pantene (135 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pantene Heat & Glow Moisture Recharge Hårolie.