Pago de Fuentecojo Tempranillo

Pago de Fuentecojo Tempranillo
750 ml

Drikkevarer›Vin

79,95 kr– 90,78 kr

Billigste pris 79,95 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Spansk rødvin fra Tempranillo-druen. 750 ml flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    89,00 kr
    750 ml118,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    89,00 kr
    750 ml118,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    90,78 kr
    750 ml121,04 kr/l

Prishistorik (30 dage)

75 kr80 kr85 kr90 kr95 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pago de Fuentecojo Tempranillo 750 ml

Pago de Fuentecojo Tempranillo fra Pago de Fuentecojo (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Føtex til 90,78 kr — en forskel på 14%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pago de Fuentecojo Tempranillo eller udforske flere Drikkevarer.