Outback Chardonnay 12,5%

Outback Chardonnay 12,5%
3 L

Drikkevarer›Vin

139,95 kr

Billigste pris 139,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Outback Chardonnay hvidvin fra Australien. 12,5% alkohol. 3 liter.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • MenySidst set i dag
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l
  • SparSidst set i dag
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr140 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Outback Chardonnay 12,5% 3 L

Outback Chardonnay 12,5% (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 139,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Outback Chardonnay 12,5% eller udforske flere Drikkevarer.