Old World Zinfandel 14%

Old World Zinfandel 14%
750 ml

Drikkevarer›Vin

99,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Old World Zinfandel italiensk rødvin, 14% alkohol, 750 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny2 for 139,95 kr · 69,98 kr/stk · spar 59,95 krSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Spar2 for 150,00 kr · 75,00 kr/stk · spar 49,90 krSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr110 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Old World Zinfandel 14% 750 ml

Old World Zinfandel 14% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Old World Zinfandel 14% eller udforske flere Drikkevarer.