Nugan Shiraz Bag In Box

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Nugan Shiraz rødvin fra Australien i bag-in-box emballage. 3 liters størrelse.
Priser i dag (3 butikker)
119,95 kr3 L39,98 kr/l
120,00 kr3 L40,00 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag165,95 kr3 L55,32 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Nugan Shiraz Bag In Box 3 L
Nugan Shiraz Bag In Box (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 119,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 165,95 kr — en forskel på 38%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nugan Shiraz Bag In Box eller udforske flere Drikkevarer.
