Nugan Sauvignon Blanc Bib

Nugan Sauvignon Blanc Bib
3 L

Drikkevarer›Vin

159,95 kr– 165,95 kr

Billigste pris 159,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Nugan Sauvignon Blanc, 3 liter bag-in-box. Australsk hvidt vin fra Nugan Estate.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    159,95 kr
    3 L53,32 kr/l
  • SparSidst set i dag
    159,95 kr
    3 L53,32 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    165,95 kr
    3 L55,32 kr/l

Prishistorik (30 dage)

110 kr120 kr130 kr140 kr150 kr160 kr170 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nugan Sauvignon Blanc Bib 3 L

Nugan Sauvignon Blanc Bib (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 159,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 165,95 kr — en forskel på 4%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nugan Sauvignon Blanc Bib eller udforske flere Drikkevarer.