Nugan Chardonnay Bib

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Nugan Chardonnay hvidvin fra Australien i bag-in-box. Australsk hvidvin i 3 liters format.
Priser i dag (3 butikker)
119,95 kr3 L39,98 kr/l
120,00 kr3 L40,00 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag165,95 kr3 L55,32 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Nugan Chardonnay Bib 3 L
Nugan Chardonnay Bib (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 119,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 165,95 kr — en forskel på 38%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nugan Chardonnay Bib eller udforske flere Drikkevarer.
