Naturli Vanilje Is Plantebaseret

Naturli Vanilje Is Plantebaseret
750 ml

Frost›Is

36,50 kr– 39,95 kr

Billigste pris 36,50 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab🥛Laktosefri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi808 kJ (193 kcal)
Fedt10 g
heraf mættet fedt9,5 g
Kulhydrat24 g
heraf sukkerarter14 g
Protein0,1 g
Salt0,07 g

Beskrivelse

Naturli plantebaseret vanilje is.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    36,50 kr
    750 ml48,67 kr/l
  • MenySidst set i dag
    39,95 kr
    750 ml53,27 kr/l
  • SparSidst set i dag
    39,95 kr
    750 ml53,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr32 kr34 kr36 kr38 kr40 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Naturli Vanilje Is Plantebaseret 750 ml

Naturli Vanilje Is Plantebaseret fra Naturli' (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 36,50 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 39,95 kr — en forskel på 9%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Naturli Vanilje Is Plantebaseret eller udforske flere Frost.