MontGras Sauvignon Blanc ØkoØkologisk

MontGras Sauvignon Blanc Øko
750 ml

Drikkevarer›Vin

67,95 kr

Billigste pris 67,95 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)
OprindelseChile

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

MontGras Sauvignon Blanc økologisk hvidvin fra Chile i 750 ml flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    67,95 kr
    750 ml90,60 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    67,95 kr
    750 ml90,60 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    67,95 kr
    750 ml90,60 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    67,95 kr
    750 ml90,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr55 kr60 kr65 kr70 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af MontGras Sauvignon Blanc Øko 750 ml

MontGras Sauvignon Blanc Øko fra MontGras (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 67,95 kr hos Netto.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe MontGras Sauvignon Blanc Øko eller udforske flere Drikkevarer.