Monistrol Cava Brut Rosé

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Monistrol Cava Brut Rosé fra Spanien i 75 cl flaske.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandel
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag49,99 kr750 ml66,65 kr/l
MenySidst set i dag69,95 kr750 ml93,27 kr/l
SparSidst set i dag69,95 kr750 ml93,27 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Monistrol Cava Brut Rosé 750 ml
Monistrol Cava Brut Rosé (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,99 kr hos Poetzsch Padborg , mens prisen er højest hos Spar til 69,95 kr — en forskel på 40%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Monistrol Cava Brut Rosé eller udforske flere Drikkevarer.

