Mionetto Prosecco Brut
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Prosecco brut fra Mionetto.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandel
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i dag139,99 kr1,5 L93,33 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i dag139,99 kr1,5 L93,33 kr/l
MenySidst set i dag249,95 kr1,5 L166,63 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Mionetto Prosecco Brut 1,5 L
Mionetto Prosecco Brut fra Mionetto (1,5 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 139,99 kr hos Calle , mens prisen er højest hos Meny til 249,95 kr — en forskel på 79%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mionetto Prosecco Brut.
