Minecraft Big Block

Minecraft Big Block
500 ml

Frost›Is

19,95 kr– 30,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi387 kJ (93 kcal)
Fedt3,5 g
heraf mættet fedt2,3 g
Kulhydrat14 g
heraf sukkerarter10 g
Protein1,4 g
Kostfibre0,5 g
Salt0,06 g

Beskrivelse

Minecraft Big Block drikkevare. 500 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    19,95 kr
    500 ml39,90 kr/l
  • MenySidst set i dag
    29,95 kr
    500 ml59,90 kr/l
  • SparSidst set i dag
    30,95 kr
    500 ml61,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

15 kr20 kr25 kr30 kr35 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Minecraft Big Block 500 ml

Minecraft Big Block fra Frisko (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 30,95 kr — en forskel på 55%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Minecraft Big Block eller udforske flere Frost.