Frisko Favorites Solero

Frisko Favorites Solero
825 ml

Frost›Is

54,95 kr– 61,00 kr

Billigste pris 54,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabRainforest Alliance

Næringsindhold pr. 100 g

Energi692 kJ (167 kcal)
Fedt4,8 g
heraf mættet fedt4,4 g
Kulhydrat29 g
heraf sukkerarter21 g
Protein1,3 g
Salt0,06 g

Beskrivelse

Frisko Favorites Solero mælkeis med vanilje og eksotisk frugtsmag, 825 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i går
    54,95 kr
    825 ml66,61 kr/l
  • MenySidst set i går
    55,95 kr
    825 ml67,82 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i går
    61,00 kr
    825 ml73,94 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Frisko Favorites Solero 825 ml

Frisko Favorites Solero fra Frisko (825 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 54,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 61,00 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Frisko Favorites Solero eller udforske flere Frost.