Maximus Negroamaro

Maximus Negroamaro
750 ml

Drikkevarer›Vin

59,95 kr– 119,95 kr

Billigste pris 59,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Allergener

Sulfitter

Næringsindhold pr. 100 g

Energi0 kJ (0 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Italiensk Negroamaro rødvin fra Puglia. Karakterfuld vin med mørke bær og tanniner.

Priser i dag (4 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l
  • MenySidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • Spar2 for 110,00 kr · 55,00 kr/stk · spar 49,90 krSidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 169,90 kr · 84,95 kr/stk · spar 70,00 krSidst set i dag
    119,95 kr
    750 ml159,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr60 kr80 kr100 kr120 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Maximus Negroamaro 750 ml

Maximus Negroamaro fra Rocca (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Nemlig til 119,95 kr — en forskel på 100%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Maximus Negroamaro eller udforske flere Drikkevarer.