Mathilde Soft Ice Mix 3%

Mathilde Soft Ice Mix 3%
2 L

Frost›Is

99,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Mathilde soft ice mix med 3% fedtindhold i 2 liters emballage.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    99,95 kr
    2 L49,98 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    2 L49,98 kr/l
  • Tidligere priser
  • SparSidst set 3 dage siden
    99,95 kr
    2 L49,98 kr/l

Prishistorik (30 dage)

100 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Mathilde Soft Ice Mix 3% 2 L

Mathilde Soft Ice Mix 3% (2 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mathilde Soft Ice Mix 3% eller udforske flere Frost.