Marabou Home Style Soft Cookies

Marabou Home Style Soft Cookies
156 g

Brød & kager›Kager

24,00 kr– 32,95 kr

Billigste pris 24,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2027 kJ (485 kcal)
Fedt25 g
heraf mættet fedt14 g
Kulhydrat60 g
heraf sukkerarter33 g
Protein5,2 g
Kostfibre1,7 g
Salt0,77 g

Beskrivelse

Marabou bløde cookies med chokoladestykker, 156 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    24,00 kr
    156 g153,85 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    32,95 kr
    156 g211,22 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    32,95 kr
    156 g211,22 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr25 kr30 kr35 kr40 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Marabou Home Style Soft Cookies 156 g

Marabou Home Style Soft Cookies fra Marabou (156 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 32,95 kr — en forskel på 37%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Marabou Home Style Soft Cookies eller udforske flere Brød & kager.