Marabou Home Style Filled Cookies

Marabou Home Style Filled Cookies
156 g

Brød & kager›Kager

24,00 kr– 29,95 kr

Billigste pris 24,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2137 kJ (511 kcal)
Fedt27 g
heraf mættet fedt8,9 g
Kulhydrat62 g
heraf sukkerarter39 g
Protein4,4 g
Kostfibre1,7 g
Salt0,9 g

Beskrivelse

Bløde chokoladekiks med chokoladefyld fra Marabou. 156 gram pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    24,00 kr
    156 g153,85 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    29,95 kr
    156 g191,99 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    29,95 kr
    156 g191,99 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr25 kr30 kr35 kr40 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Marabou Home Style Filled Cookies 156 g

Marabou Home Style Filled Cookies fra Marabou (156 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 29,95 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Marabou Home Style Filled Cookies eller udforske flere Brød & kager.