Magnum Saltet Caramel

Magnum Saltet Caramel
150 ml

Frost›Is

25,00 kr– 34,95 kr

Billigste pris 25,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1461 kJ (348 kcal)
Fedt19 g
heraf mættet fedt13 g
Kulhydrat40 g
heraf sukkerarter29 g
Protein4,1 g
Kostfibre1 g
Salt0,53 g

Beskrivelse

Magnum Saltet Caramel is med salt karamel i 150 ml størrelse.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    25,00 kr
    150 ml166,67 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    25,00 kr
    150 ml166,67 kr/l
  • SparSidst set i dag
    34,95 kr
    150 ml233,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

24 kr26 kr28 kr30 kr32 kr34 kr36 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Magnum Saltet Caramel 150 ml

Magnum Saltet Caramel (150 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 34,95 kr — en forskel på 40%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Magnum Saltet Caramel eller udforske flere Frost.