M.D. Monistrol Cava Brut

M.D. Monistrol Cava Brut
750 ml

Drikkevarer›Vin

69,95 kr– 74,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

M.D. Monistrol Cava Brut mousserende vin fra Spanien i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • SparSidst set i går
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

69 kr70 kr71 kr72 kr73 kr74 kr75 kr2. sep8. sep14. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af M.D. Monistrol Cava Brut 750 ml

M.D. Monistrol Cava Brut (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 74,95 kr — en forskel på 7%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe M.D. Monistrol Cava Brut eller udforske flere Drikkevarer.